Україна домовляється з кількома десятками країн про взаємне скасування візового режиму.
Про це повідомили у Міністерстві закордонних справ.
У відомстві зазначили, що Україна вивчає питання поїздок громадян до Грузії за внутрішніми паспортами у формі ID-картки.
“У разі прийняття обома державами рішення про прийнятність зазначеного типу документа як підстави для в’їзду, сторонами буде здійснено внутрішньодержавні процедури з метою укладення та набрання чинності відповідного міжнародного договору“, – йдеться у повідомленні.
Також, Україна домовилася про запровадження найближчим часом безвізового режиму з Перу.
Про це повідомив у Twitter міністр закордонних справ України Павло Клімкін.
“Ще по двох країнах – Уругваю та Перу – є домовленості щодо безвізу найближчим часом. Це супер, але маємо відкрити для українців усю Латинську Америку, як і Україну для неї“, – написав Клімкін.
Українці можуть оформлювати електронну візу до 16 країн світу. Без віз можуть їздити до 30 країн Європи та 55 держав у інших частинах світу.
Читайте також: Правозахисники повідомили, що в СІЗО Сімферополя в квітні загинули чотири людини


