Херсонська інспекція благоустрою отримала нового керівника

Херсонська інспекція благоустрою

Херсонська інспекція благоустрою отримала нового керівника. Колишній в.о. директора Департаменту міського господарства Віталій Лисенко очолив Інспекцію з благоустрою. Про це повідомляється на сайті Херсонської міськради.

Новости Херсона телеграм





Лисенка переведено на нову посаду з 10 лютого. Нагадаємо, що колишня начальниця інспекції, депутатка міськради від “ОПЗЖ” Олена Мазур раніше була призначена в.о. директора Департаменту міського господарства.

Читайте також: Депутат Херсонська міська рада  від ОПЗЖ хоче встановити “ларьки” в Олешках

Остання буде при посаду щонайменше до 10 травня. Як стало відомо з сайт міськради, Мазур було призначено начальником управління житлового господарства департаменту.

Залишити відповідь