Херсонська інспекція благоустрою отримала нового керівника. Колишній в.о. директора Департаменту міського господарства Віталій Лисенко очолив Інспекцію з благоустрою. Про це повідомляється на сайті Херсонської міськради.
Лисенка переведено на нову посаду з 10 лютого. Нагадаємо, що колишня начальниця інспекції, депутатка міськради від “ОПЗЖ” Олена Мазур раніше була призначена в.о. директора Департаменту міського господарства.
Читайте також: Депутат Херсонська міська рада від ОПЗЖ хоче встановити “ларьки” в Олешках
Остання буде при посаду щонайменше до 10 травня. Як стало відомо з сайт міськради, Мазур було призначено начальником управління житлового господарства департаменту.


