Над Херсоном висить щільна хмара SO2 – оксиду сірки, тому Херсонцям рекомендують утриматися від прогулянок на свіжому повітрі до вечора, так як даний газ токсичний, а його гранична концентрація сьогодні перевищена в 10-12 разів.
SO2 в високих дозах дуже токсичний. Симптоми при отруєнні сірчистим газом – нежить, кашель, захриплість, сильне першіння в горлі і своєрідний присмак. При вдиханні сірчистого газу більш високої концентрації – задуха, розлад мови, утруднення ковтання, блювання, можливий гострий набряк легенів.
При короткочасному вдиханні робить сильний подразнюючу дію, викликає кашель і першіння в горлі.
Поява даного хмари пов’язано з виверженням вулкана на о. Пальма.
Новини по темі:
Херсонців попереджають про можливі кислотні дощі


