Жителька Херсонщини народила вночі посеред степу. У селі Дудчани на Херсонщині 22-річна місцева мешканка серед ночі відчула наближення родових схваток. «Швидка» повезла її в лікарню Нововоронцовки.
Але зустрічі йшли настільки стрімко, що близько 3 годин ночі прямо в «нескладні» на світ з’явилася дитина – це вже третя у молодої мами.
Хлопчик виявився здоровим і доношеним, та й стан матері не викликав занепокоєння.
Читайте також: Депутат Херсонська міська рада від ОПЗЖ хоче встановити “ларьки” в Олешках
Такі ось «похідні» роди після закриття ряду пологових відділень у районних лікарнях у нас стали ледь не звичністю. Вагітних з віддалених місць просто не встигають вчасно доставляти в стаціонари.


