На Херсонщині за останню добу зафіксовано 34 нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Всього в області з початку пандемії померло 1195 людини.
Про це повідомили на сторінці Херсонської ОДА в Facebook.
“За останню добу проведено 544 ПЛР-дослідження, 316 досліджень методом ІФА на виявлення коронавируса, а також 298 досліджень швидкими тестами для визначення антигену коронавируса SARS-CoV-2. Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 34 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання COVID-19, з яких 19 жінок і 15 чоловіків. “, – говориться в повідомленні.
Повідомляється, що стан хворих задовільний: “2 людини знаходяться на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До медичних установ госпіталізовано 1 людину”.
За добу померли 2 людини, коли одужали – 17.
“Тому зараз в області 36247213 лабораторно підтверджених випадків захворювання коронавірус. З них:
– 334 621 особа поборов недугу;
– 431 чоловік інфікований COVID-19;
– 1195 осіб померли “, – йдеться в повідомленні.


